SEAT Toledo

Carpoint Seat

SEAT Toledo

Elegance kupé společně se všestranností rodinného vozu. Pečlivě promyšlený od předního světlometu až po zadní světla. Ohromí vás řadou funkcí i vzhledem. Elegantní linie designové karosérie a ladné úhly nového SEAT Toledo dokazují, že je skutečně novou generací. A navíc s cenou, která je ještě příjemnější, než byste čekali.

DESIGN.

Velký prostor, velké plány

Nový SEAT Toledo disponuje větším prostorem, než byste podle exteriéru očekávali. Je prostorný v každém ohledu, což vede k ohromujícím rozměrům interiéru včetně spousty prostoru pro nohy a hlavu i vašich cestujících. Díky 550 litrům zavazadlového prostoru, jehož dveře se otevírají nahoru jako u hatchbacku, najde své místo každé zavazadlo – což je u držitele ocenění „nejlepší ve své třídě“ samozřejmost.

Barva

K dispozici máte širokou škálu barevných variant jako modrá Denim nebo Lava, Capucino béžová, Platin šedá a mnoho dalších.

Pohodlný interiér

Ergonomicky tvarovaná sedadla jsou navržena tak, aby perfektně kombinovala pohodlí a prostornost. SEAT Toledo není jen skvělou jízdou pro vás, ale i pro vaše cestující.

TECHNOLOGIE.

Převodovka DSG

Sedmistupňová dvouspojková převodovka DSG kombinuje sportovní charakter manuální a výhody automatické převodovky. S plynulým a dynamickým zrychlením přeřadíte bez rušivé přestávky v jízdě. Stejně potěšující jsou vynikající parametry spotřeby paliva a nízké emise CO2.

Navigace a SEAT Media system 2.2

SEAT Media systém 2.2 je dodáván s kompletní navigací, která obsahuje funkci rozeznávání hlasu pomocí bluetooth, 5" dotykový displej a chytré navigování, které vám pomůže vyhnout se dopravním zácpám. Díky AUX-in konektoru přijedete na místo určení vždy dobře naladěni.

SEAT Sound systém1.3 a 2.1

SEAT Sound systém má díky ovládaní na volantu vše potřebné pro dokonalý požitek z jízdy. Připojit můžete svůj MP3 přehrávač a verze 2.1 obsahuje 6 reproduktorů a USB konektor.

Asistent rozjezdu do kopce

Rozjíždění do kopce není nic příjemného ani snadného. Proto nové Toledo disponuje důmyslným asistentem rozjezdu, který zamezí nechtěnému couvnutí.

BEZPEČNOST

SEAT Toledo je vybaven řadou dynamických bezpečnostních prvků.. Ke standardnímu vybavení patří šest airbagů, ABS, elektronická kontrola stability (ESP) a ISOFIX pro jednoduché, ale velmi pevné a bezpečné upevnění dětské sedačky.

ISOFIX

Systémy kotvení ISOFIX a Top Tether jsou tu, aby vaši nejmenší cestující byli vždy bezpečně připoutáni.

Výstražně blikající brzdová světla

Blikající brzdové světlo pomáhá předcházet nárazu zezadu tím, že upozorní jedoucí auta za vámi na silné a prudké brzdění.

Mlhovky s integrovanou funkcí odbočovacích světel

Pro dřívější upozornění protijedoucích aut a lepší osvětlení zatáček a křižovatek tu jsou mlhová světla s funkcí odbočovacích světel, se kterými vidíte i do zatáčky.

Sedmistupňová převodovka

Sedmistupňová dvouspojková převodovka řadí plynule, aniž by vás přechod na jiný stupeň rušil v jízdě.

Mlhovky s integrovanou funkcí odbočovacích světel

Mlhovky jsou krásné a inteligentní. Například při zatáčení vám automaticky posvítí tam, kam jedete. Přesně to, co potřebujete za šera i ve tmě.

Ekonomická úroveň vzrůstá spolu s tím, jak snižujeme spotřebu a emise CO2 (až na 106 g/km). Pokud vyžadujete vyšší točivý moment, výkonnější motor a spolehlivé TSI nebo TDI motory s výkonem až 122 koní, jste na správném místě.