Carpoint Seat

Facebook

CARPOINT PRAHA

carpoint-img.jpg

Jsme autorizovaným prodejcem vozů značky SEAT. Nacházíme se nedaleko Tuchoměřic na prestižním místě v průmyslové zóně u frekventovaného Letiště Václava Havla. Svým zákazníkům nabízíme nejvyšší úroveň prodejních a servisních služeb v atraktivním prostředí, které odpovídá nejaktuálnějšímu konceptu značky SEAT.


Aktuální nabídka začíná u malého modelu Mii, přes kultovní Ibizu, stylové Toledo a sportovně-elegantní Leon, až po všestranné MPV Alhambra. Modely Ibiza a Leon mohou zákazníci objednat ve třech karosářských variantách - třídveřové kupé SC, pětidveřový hatchback a prostorné kombi ST. Jsme připraveni uspokojit i velmi individuální požadavky. Pro milovníky sportovní jízdy jsou připraveny modely Leon CUPRA a Leon ST CUPRA, zatímco motoristy s povahou dobrodruha uchvátí robustní Leon X-PERIENCE s pohonem všech kol.


Nabízíme vám také expresní značkový servis nebo exteriérové a interiérové mytí vozů. Aktuálně poskytujeme servis v případě menších poruch, výměnu kol, pneumatik včetně uskladnění, špičkovou diagnostiku, zajištění likvidace škody při dopravní nehodě a další služby. Tunelová mycí linka disponuje nejmodernější technologií Evolution, která zaručuje dokonalé umytí během pěti minut včetně předmytí. Součástí je i plastový dopravník který nepoškrábe disky vozu a šetrné pěnové nikoli plastové kartáče. Zákazníci mohou vybírat z několika programů, které například zahrnují čištění podvozku nebo aplikaci regenerační politury. Interiérové ruční mytí zajišťuje proškolený tým, který k práci využívá šetrnou autokosmetiku na bázi nanotechnologií a modernější parní technologii místo mokrého čištění.