Carpoint Seat

SEAT Mii

Cestování městem i mimo něj od teď příjemným zážitkem. S větší nabídkou detailů, více možnostmi a širší barevnou škálou bude i samotný výběr Vašeho SEAT Mii zábavou. SEAT Mii kombinuje nejmodernější techniku s nízkou spotřebou paliva. Poskytuje vám veškerý prostor, který chcete, abyste přepravili všechno, co potřebujete, a dává vám na výběr tři nebo pět dveří. Úroveň cestování pozvedne nejnovější multimediální technika, reprezentovaná přenosným přístrojem SEAT Media systém. Spojuje navigační systém a handsfree Bluetooth a jedním pohledem získáte z displeje všechny informace od rádia/přehrávače CD/MP3 i palubního počítače.

DESIGN.

Rysy silné osobnosti
Přední světlomety a zadní svítilny okamžitě zaujmou vaši pozornost. Profil s tónovanými skly bočních oken, klikami dveří a vnějšími zpětnými zrcátky v barvě karoserie odhaluje výrazný a silný charakter modelu Mii.

Tři nebo pět dveří
Všechny nové modely SEAT Mii nabízejí pohodlí čtyřem dospělým osobám. A pro ještě snadnější a pohodlnější nastupování si můžete zvolit pětidveřovou verzi.

Široká paleta barev
SEAT Mii se dodává v obrovské škále barev, které poskytují velký prostor pro individuální výběr – od žluté Sunflower přes červenou Tornado a černou Deep až po bílou a stříbrnou Reflex. Vyberte si svůj odstín z palety nemetalických, metalických a speciálních laků.

Více stylu
Vyberte si 14" kola z lehké slitiny v designu SILVA nebo 15" kola z lehké slitiny v designu ANIA a upravte si ještě víc vůz podle svého vkusu.

TECHNOLOGIE.

SEAT MEDIA systém
Navigační systém a handsfree Bluetooth v jednom tak, abyste nikdy nebyli mimo dosah. A navíc si můžete nechat zobrazit informace palubního počítače a rádia s přehrávačem CD/MP3 na displeji.

Zadní parkovací senzor
Kromě kompaktních rozměrů a robustní konstrukce je nový SEAT Mii vybaven také zadními parkovacími senzory, s nimiž bude parkování rychlé a snadné.

Městský bezpečnostní asistent Safety Assist
Systém detekuje před vozem překážky a automaticky vůz zabrzdí, aby zabránil srážce při rychlosti jízdy nižší než 30 km/h. Tento chytrý systém je skvělým asistentem pro každodenní jízdy po městě.

Palubní počítač
Palubní počítač vám poskytne veškeré informace o vašem vozu. Můžete například kontrolovat spotřebu paliva nebo dojezd vašeho nového vozu SEAT Mii.

Nový SEAT Mii, vybavený standardně systémem ABS, se zařadil po bok našich modelů Ibiza a Alhambra a získal nejvyšší pětihvězdičkové hodnocení bezpečnosti v testech Euro NCAP.

Paket KOMFORT

Paket zahrnuje tempomat a zadní parkovací senzory, dva systémy koncipované pro bezpečnou a komfortní jízdu a parkování. Jednoduše sundáte nohu z pedálu plynu, nastavíte požadovanou rychlost jízdy a tempomat za vás udělá všechno ostatní. Až dojedete do svého cíle, můžete se spolehnout na zadní parkovací senzory, které vám pomohou se snadným zaparkováním vozidla i do těsné mezery. Součástí paketu KOMFORT jsou rovněž elektricky nastavitelná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka. Mlhové světlomety znamenají lepší viditelnost za špatných povětrnostních podmínek.

ISOFIX

ISOFIX úchyty a Top Tether jsou zárukou toho, že vaše děti budou cestovat vždy v maximálním bezpečí. Čelní a hrudníkové boční airbagy jsou koncipovány pro maximální bezpečnost.