SEAT Ibiza ST

Carpoint Seat

SEAT Ibiza ST

Nový SEAT Ibiza ST byl v ergonomickém interiéru kompletně přepracován, aby nabízel všem cestujícím ještě více prostoru a komfortu. Výbavu nového modelu SEAT Ibiza obohatily velmi kvalitní materiály a nejmodernější technika pro spokojenost celé rodiny.

Kombinace barevných paketů rozšiřují možnosti individualizace nového modelu SEAT Ibiza ST. Bez ohledu na váš styl tak bude tento vůz skvělým přírůstkem do vaší rodiny.

Tento praktický rodinný vůz disponuje také suverénní hnací silou. Má motor EcoTSI, takže nemusíte obětovat výkon kvůli hospodárnosti.

DESIGN.

Elegantní a prostorný interiér nového modelu SEAT Ibiza ST s kvalitními materiály, příjemným čalouněním i atraktivním designem, počínaje výdechy ventilační soustavy a přístrojovou deskou, je zárukou, že radost z jízdy je vždy součástí standardní výbavy.

Nový SEAT Ibiza ST reprezentuje ještě lépe než dosud vaši osobnost díky skvělému výběru barev. Na výběr máte barevné pakety Chili Red a Black, Technic Grey a Bismuth, Moonstone Silver a Velvet a mnoho dalších.

Pro nový SEAT Ibiza ST jsou na výběr rozmanitá kola s průměrem ráfku od 15“ až po sportovnější 17“ a různé barevné pakety.


Detaily v interiéru
V novém modelu SEAT Ibiza ST budete mít ještě lepší pocit díky kůží obšité páce ruční brzdy, multifunkčnímu volantu, novému designu ovládacího panelu klimatizace a vysoké kvalitě čalounění.

Nová přístrojová deska
Přístrojová deska nového modelu Ibiza ST je nyní ještě luxusnější a uživatelsky přívětivější. Dotykový displej je integrován do přístrojové desky, takže je pro řidiče snadněji dosažitelný.

Sedadla a čalounění
Kvalita tkaniny použité pro čalounění sedadel nového modelu Ibiza je extrémně vysoká, aby byla zajištěna ještě vyšší úroveň luxusu a komfortu. Čalounění je do nejmenšího detailu precizně zpracované. V závislosti na zvoleném barevném paketu je stehování individualizováno tak, aby dokonale ladilo s ostatními částmi vozu.

TECHNOLOGIE.

Motory EcoTSI
Motor EcoTSI v novém modelu Ibiza zanechá silný dojem – díky výkonu zážehového motoru a hospodárnosti, kterou by člověk očekával u turbodieselu. Sto kilometrů překoná s pozoruhodně nízkou spotřebou paliva pouhých 4,2 litru. A díky nízkým emisím 97 g CO2/km rozhodně získáte to nejlepší z obou světů.

Zadní parkovací senzory
Jakmile v novém modelu SEAT Ibiza ST zařadíte zpětný chod, aktivuje se zadní parkovací senzory, díky kterým uslyšíte výstražný signál, že se blíží překážka, kterou byste běžně ve zpětném zrcátku přehlédli nebo vůbec neviděli. Díky tomu snadno zaparkujete i do nejtěsnější mezery.

Integrovaný navigační systém
Nový SEAT Ibiza je vybaven druhou generací informačního a zábavního systému Easy Connect. Jeho 6,5“ dotykový displej je nyní plně integrování do přístrojové desky pro ještě snadnější dosažitelnost. Systém nabízí integrovanou navigační funkci a hlasové ovládání.

SEAT Sound systém
SEAT Sound systém nabízí skvělou kvalitu zvuku. Výkonný subwoofer a 7 velmi kvalitních reproduktorů umožňují dokonalý poslech na jakémkoliv sedadle Můžete připojit svůj iPod, vložit paměťovou kartu SD nebo připojit přenosný přístroj prostřednictvím Bluetooth® a poslouchat svou oblíbenou hudbu.

Ambientní osvětlení
V interiéru nového modelu Ibiza je vše navrženo tak, aby jste zažívali opravdové potěšení z jízdy. S ambientním dekoračním osvětlením si vytvoříte dokonalou atmosféru pro příjemné cestování.

SEAT Drive Profile
Volič jízdních režimů SEAT Drive Profile přizpůsobuje nastavení vozu různým druhům vozovky a preferencím řidiče. Na výběr máte jízdní režimy Comfort a Sport.

Multifunkční volant
Prostřednictvím multifunkčního volantu v novém modelu SEAT Ibiza můžete ovládat palubní počítač, rádio a Bluetooth ®, aniž byste museli pouštět volant z rukou.

Tempomat
Jízda po dálnici a dlouhé cestování jsou v novém modelu Ibiza ještě příjemnější. Tempomat umožní nechat vůz, aby sám udržoval konstatní rychlost jízdy, dokud nesešlápnete pedál brzdy.

Asistent rozjezdu do kopce
S asistenční funkcí pro rozjezd do kopce se snadno rozjedete i ve svahu. Funkce zabraňuje zpětnému pohybu vozidla při rozjezdu ve strmém svahu.

BEZPEČNOST

Multikolizní brzda a senzor únavy řidiče
Systém automaticky aktivuje brzdovou soustavu vozidla, dojde-li k nehodě, aby minimalizoval riziko následných kolizí. Systém rozpoznávání únavy řidiče v novém modelu SEAT Ibiza ST sleduje vaši pozornost a doporučí vám přestávku k odpočinku, jakmile detekuje vaši únavu.

LED světlomety pro denní svícení
Nový SEAT Ibiza ST je vybaven LED světlomety pro denní svícení a zadními svítilnami s diodami LED. Chodci a řidiči ostatních vozidel si díky LED páskům pro denní svícení vašeho vozu dříve všimnou, což zvyšuje viditelnost, a tím i bezpečnost silničního provozu. Kromě toho dodávají nejnovějšímu modelu Ibiza ještě elegantnější a osobitější vzhled.

Asistent rozjezdu do kopce
Funkce zabraňuje zpětnému pohybu vozidla při rozjezdu ve strmém svahu.

Airbagy
V rámci standardní výbavy nabízí SEAT Ibiza ST airbag řidiče a spolujezdce, boční airbagy vpředu a vypínatelný airbag spolujezdce. To proto, abyste se vždy cítili v bezpečí.