SEAT Ibiza SC

Carpoint Seat

SEAT Ibiza SC

Nový SEAT Ibiza SC má ergonomicky navržený interiér, který umožňuje ještě zábavnější a sportovnější jízdu. Ibiza SC nabízí nepřekonatelné zážitky z jízdy díky velmi kvalitním detailům i nejmodernější technice. Tato silná a rychlá kráska skrývá pod kapotou také motor EcoTSI, takže se nebudete muset vzdávat výkonu kvůli hospodárnosti.

DESIGN.

Novému modelu SEAT Ibiza SC můžete vtisknout výraz své osobnosti výběrem vhodné barvy pro kola, zpětná zrcátka a masku chladiče. V interiéru se může odlišnou barvou rozzářit přístrojová deska, ovládací prvky audiosystému, výdechy ventilační soustavy, čalounění, volant, řadicí páka, a dokonce i kliky dveří. Na výběr barvy karoserie máte navíc barevné pakety Red a Black, White, Titanium, Bismuth a Velvet.

Exteriér
Každý barevný paket harmonicky kombinuje barvu karoserie s menšími vnějšími a vnitřními detaily. V oblasti vnější výbavy lze individualizovat kola, vnější zpětná zrcátka a masku chladiče, zatímco v interiéru můžete dodat barvu výdechům ventilační soustavy, sedadlům, výplním dveří, volantu, řadicí páce a páce ruční brzdy.

Interiér
V novém modelu SEAT Ibiza SC budete mít ještě lepší pocit, díky kůží obšité páce ruční brzdy, multifunkčnímu volantu, novému designu ovládacího panelu klimatizace a vysoké kvalitě čalounění.

Nová přístrojová deska
Přístrojová deska nového modelu Ibiza SC je nyní ještě luxusnější a uživatelsky přívětivější. Dotykový displej je integrován do přístrojové desky, takže je pro řidiče snadněji dosažitelný.

Sedadla a čalounění
Kvalita tkanin použitých pro čalounění sedadel nového modelu Ibiza je extrémně vysoká, aby byla zajištěna ještě vyšší úroveň luxusu a komfortu. I ty nejmenší detaily čalounění jsou precizně zpracované. V závislosti na zvoleném barevném paketu je stehování individualizováno tak, aby dokonale ladilo s ostatními částmi vozu.

TECHNOLOGIE.

Motor EcoTSI
Nový SEAT Ibiza překoná 100 km s pozoruhodně nízkou spotřebou paliva pouhých 4,2 litru. I s přihlédnutím k nízké hodnotě emisí 97 g CO2/km lze sotva nalézt lepší výkonové parametry při tak výjimečné hospodárnosti.

Zadní parkovací kamera
Zařazením zpětného chodu se aktivuje zadní kamera, díky níž uvidíte na displeji informačního a zábavního systému objekty mimo zorný úhel zpětných zrcátek. Díky tomu snadno zaparkujete i do nejtěsnější mezery. Kamera vás také upozorní na nižší překážky, které by parkovací senzory nemusely zaznamenat.

Integrovaný navigační systém
Nový SEAT Ibiza SC je vybaven druhou generací informačního a zábavního systému Easy Connect. Jeho 6,5“ dotykový displej je nyní plně integrování do přístrojové desky pro ještě snadnější dosažitelnost. Systém nabízí integrovanou navigační funkci, hlasové ovládání a kompletní možnosti konektivity.

SEAT Sound systém
SEAT Sound systém nabízí skvělou kvalitu zvuku. Výkonný subwoofer a 7 velmi kvalitních reproduktorů umožňují dokonalý poslech na jakémkoliv sedadle Můžete připojit svůj iPod, vložit paměťovou kartu SD nebo připojit přenosný přístroj prostřednictvím Bluetooth® a poslouchat svou oblíbenou hudbu.

Ambientní osvětlení
V interiéru nového modelu SEAT Ibiza SC je vše navrženo tak, aby jste zažívali opravdové potěšení z jízdy. S ambientním dekoračním osvětlením si vytvoříte dokonalou atmosféru pro příjemné cestování.

SEAT Drive Profile
Volič jízdních režimů SEAT Drive Profile přizpůsobuje nastavení vozu různým druhům vozovky a preferencím řidiče. Na výběr máte jízdní režimy Comfort a Sport.

Multifunkční volant
Prostřednictvím multifunkčního volantu v novém modelu SEAT Ibiza můžete ovládat palubní počítač, rádio a Bluetooth ®, aniž byste museli pouštět volant z rukou.

Tempomat
Jízda po dálnici a dlouhé cestování jsou v novém modelu Ibiza ještě příjemnější. Tempomat umožní nechat vůz, aby sám udržoval konstatní rychlost jízdy, dokud nesešlápnete pedál brzdy.

BEZPEČNOST

Multikolizní brzda a senzor únavy řidiče
Systém automaticky aktivuje brzdovou soustavu vozidla, dojde-li k nehodě, aby minimalizoval riziko následných kolizí. Systém rozpoznávání únavy řidiče v novém modelu SEAT Ibiza SC sleduje vaši pozornost a doporučí vám přestávku k odpočinku, jakmile detekuje vaši únavu.

LED denní svícení
Nový SEAT Ibiza SC je vybaven LED světlomety pro denní svícení a zadními svítilnami s diodami LED. Chodci a řidiči ostatních vozidel si díky LED páskům pro denní svícení vašeho vozu dříve všimnou, což zvyšuje viditelnost, a tím i bezpečnost silničního provozu. Kromě toho dodávají nejnovějšímu modelu Ibiza ještě elegantnější a osobitější vzhled.

Asistent rozjezdu do kopce
Funkce zabraňuje zpětnému pohybu vozidla při rozjezdu ve strmém svahu.