SEAT Ibiza CUPRA

Carpoint Seat

SEAT Ibiza CUPRA

Nový SEAT Ibiza CUPRA vnese do vašeho života extra porci emocí. První dojem je rozhodující, a tak dává ultrasportovní vnější design jasně najevo, že tady se můžete těšit na ještě dynamičtější jízdu. Nastupte si do interiéru a objevíte kompletně přepracovanou přístrojovou desku pro ještě intuitivnější řízení.

Připojte svůj chytrý telefon a užívejte si dokonalé konektivity prostřednictvím 6,5“ dotykového displeje. Sešlápněte hliníkové sportovní pedály a vdechněte život motoru o výkonu 192 k. Historicky nejvýkonnější motor pod kapotou modelu Ibiza rozproudí adrenalin ve vašich žilách.

DESIGN.

Při pohledu zvenku zanechá skvělý dojem elegantní postava s exkluzivní maskou chladiče CUPRA, lichoběžníkovou koncovkou výfukové soustavy a 17“ koly z lehké slitiny.

V interiéru je kombinace vrcholně sportovního charakteru a absolutní krásy završena detaily, jako jsou anatomicky tvarovaná sedadla, hliníkové pedály i kůží obšitý volant a řadicí páka.


EXKLUZIVNÍ DETAILY
Exkluzivní atmosféru v interiéru nového modelu Ibiza CUPRA vytvářejí chromované rámečky ventilační soustavy, luxusní čalounění s velmi kvalitním prošíváním, kůží obšitý volant a řadicí páka, jakož i hliníkové sportovní pedály.

Nové možnosti čalounění s ještě lepším zpracováním a kvalitnějšími materiály posouvají nový model Ibiza CUPRA na novou úroveň komfortu a designu. Nová přístrojová deska znamená intuitivní ovládání se všemi prvky ve snadném dosahu, zatímco dekorační osvětlení decentně osvětluje každý okamžik vaší jízdy.

TECHNOLOGIE.

NOVÝ MOTOR TSI CUPRA
Nový SEAT Ibiza CUPRA je nejostřejší Ibiza, jakou jsme kdy vyrobili. Motor o výkonu 192 k je o 12 k výkonnější než předchozí verze a umožňuje akceleraci z 0 na 100 km/h za 6,7 sekundy a jízdu nejvyšší rychlostí 235 km/h. Nová Ibiza CUPRA byla zrozena pro nejvyšší výkony.

VOLIČ JÍZDNÍCH REŽIMŮ
V závislosti na vaší náladě nebo stavu vozovky si můžete přizpůsobit nastavení vašeho nového modelu Ibiza CUPRA, včetně charakteristiky řízení, pedálu plynu a převodovky. Na výběr máte režimy Comfort a Sport.

NOVÉ INFORMAČNÍ A ZÁBAVNÍ SYSTÉMY
Přepracovaná přístrojová deska nového modelu Ibiza CUPRA je ještě ergonomičtější a více orientovaná na řidiče. Ovládací prvky na přístrojové desce a středové konzole jsou za jízdy bezpečně a snadno dostupné. A díky kompletně integrovanému 6,5“ dotykovému displeji si můžete užívat dokonalou konektivitu informačního a zábavního systému.

SEAT SOUND SYSTÉM
Nová Ibiza, vybavená systémem SEAT Sound systém, nabízí vynikající kvalitu zvuku. Díky výkonnému subwooferu a 7 velmi kvalitním reproduktorům si budete užívat dokonalého poslechu na jakémkoliv sedadle. Můžete si připojit svůj iPod, vložit paměťovou kartu SD nebo připojit přenosný přístroj prostřednictvím Bluetooth® a poslouchat svou oblíbenou hudbu.

BEZPEČNOST

SENZOR ÚNAVY ŘIDIČE
Tento bezpečnostní systém při delší jízdě snižuje riziko ztráty kontroly nad vozem analýzou vašeho chování za volantem a při náznaku únavy vás upozorní zvukovým signálem.

SVĚTLA PRO DENNÍ SVÍCENÍ LED
Světlomety LED pro denní svícení vpředu a vzadu zvyšují viditelnost pro ostatní řidiče a chodce, zvyšují vaši bezpečnost a umocňují ohromující vzhled vašeho nového modelu Ibiza CUPRA na silnici.

MULTIKOLIZNÍ BRZDA
Multikolizní brzda zvyšuje bezpečnost v extrémních situacích automatickou aktivací brzd v případě nehody. Zpomalením vozidla zabrání případným následným kolizím.