SEAT Ibiza 5D

Carpoint Seat

SEAT Ibiza 5D

Nový SEAT Ibiza byl v interiéru kompletně přepracován – nový ergonomický design dodá vašim jízdám ještě lepší pocit. Nový SEAT Ibiza dokazuje svými vlastnostmi, od kvalitních materiálů až po dlouhý seznam nejmodernějších technologií, že má mladou duši. Díky novým barevným paketům si můžete novou Ibizu ještě více individualizovat a dodat jí Váš osobní styl.

Tato silná kráska má motor EcoTSI, takže nemusíte obětovat výkon kvůli hospodárnosti.

DESIGN.

Elegantní a prostorný interiér nového modelu SEAT Ibiza 5D s kvalitními materiály, příjemným čalouněním i atraktivním designem, počínaje výdechy ventilační soustavy a přístrojovou deskou je zárukou, že radost z jízdy je vždy součástí standardní výbavy.

Každý barevný paket harmonicky kombinuje barvu karoserie s menšími vnějšími i vnitřními detaily. V oblasti vnější výbavy lze individualizovat kola, vnější zpětná zrcátka a masku chladiče, zatímco v interiéru můžete dodat barvu výdechům ventilační soustavy, sedadlům, výplním dveří, volantu, řadicí páce a páce ruční brzdy.

SEAT Ibiza nabízí rozmanitá kola s průměrem ráfku od 15“ až po sportovnější 17“ s různými barevnými paketami.

TECHNOLOGIE.

Motory EcoTSI
Motor EcoTSI v novém modelu Ibiza zanechá silný dojem – díky výkonu zážehového motoru a hospodárnosti, kterou by člověk očekával u turbodieselu. Sto kilometrů překoná s pozoruhodně nízkou spotřebou paliva pouhých 4,2 litru. A díky nízkým emisím 97 g CO2/km rozhodně získáte to nejlepší z obou světů.

Zadní parkovací kamera
Zařazením zpětného chodu se aktivuje zadní kamera, díky níž uvidíte na displeji informačního a zábavního systému objekty mimo zorný úhel zpětných zrcátek. Díky tomu snadno zaparkujete i do nejtěsnější mezery. Kamera vás také upozorní na nižší překážky, které by parkovací senzory nemusely zaznamenat.

Integrovaný navigační systém
Nový SEAT Ibiza je vybaven druhou generací informačního a zábavního systému Easy Connect. Jeho 6,5“ dotykový displej je nyní plně integrování do přístrojové desky pro ještě snadnější dosažitelnost. Systém nabízí integrovanou navigační funkci, hlasové ovládání a kompletní možnosti konektivity.

SEAT Sound systém
SEAT Sound systém nabízí skvělou kvalitu zvuku. Výkonný subwoofer a 7 velmi kvalitních reproduktorů umožňují dokonalý poslech na jakémkoliv sedadle Můžete připojit svůj iPod, vložit paměťovou kartu SD nebo připojit přenosný přístroj prostřednictvím Bluetooth® a poslouchat svou oblíbenou hudbu.

Ambientní osvětlení
V interiéru nového modelu Ibiza je vše navrženo tak, aby jste zažívali opravdové potěšení z jízdy. S ambientním dekoračním osvětlením si vytvoříte dokonalou atmosféru pro příjemné cestování.

SEAT Drive Profile
Volič jízdních režimů SEAT Drive Profile přizpůsobuje nastavení vozu různým druhům vozovky a preferencím řidiče. Na výběr máte jízdní režimy Comfort a Sport.

Multifunkční volant
Prostřednictvím multifunkčního volantu v novém modelu SEAT Ibiza můžete ovládat palubní počítač, rádio a Bluetooth ®, aniž byste museli pouštět volant z rukou.

Tempomat
Jízda po dálnici a dlouhé cestování jsou v novém modelu Ibiza ještě příjemnější. Tempomat umožní nechat vůz, aby sám udržoval konstatní rychlost jízdy, dokud nesešlápnete pedál brzdy.

Asistent rozjezdu do kopce
S asistenční funkcí pro rozjezd do kopce se snadno rozjedete i ve svahu. Funkce zabraňuje zpětnému pohybu vozidla při rozjezdu ve strmém svahu.

BEZPEČNOST

Multikolizní brzda a senzor únavy řidiče
Systém automaticky aktivuje brzdovou soustavu vozidla, dojde-li k nehodě, aby minimalizoval riziko následných kolizí. Systém rozpoznávání únavy řidiče v novém modelu SEAT Ibiza sleduje vaši pozornost a doporučí vám přestávku k odpočinku, jakmile detekuje vaši únavu.

LED denní svícení
Nový SEAT Ibiza je vybaven LED světlomety pro denní svícení a zadními svítilnami s diodami LED. Chodci a řidiči ostatních vozidel si díky LED páskům pro denní svícení vašeho vozu dříve všimnou, což zvyšuje viditelnost, a tím i bezpečnost silničního provozu. Kromě toho dodávají nejnovějšímu modelu Ibiza ještě elegantnější a osobitější vzhled.

Asistent rozjezdu do kopce
Funkce zabraňuje zpětnému pohybu vozidla při rozjezdu ve strmém svahu.

Airbagy

V rámci standardní výbavy nabízí SEAT Ibiza airbag řidiče a spolujezdce, boční airbagy vpředu a vypínatelný airbag spolujezdce. To proto, abyste se vždy cítili v bezpečí.